Луцький центр професійно-технічної освіти

Гуртожиток

Spread the love

 Гуртожиток знаходиться поруч з навчальним корпусом і навчально-виробничим комплексом «Молодіжна мода» за адресою: 43008, м. Луцьк, вул. Писаревського, 6. Це п’ятиповерхова цегляна будівля з блочною системою розміщення кімнат. На кожному поверсі розташовано по 4 блоки, кожен з яких складається з 4-х кімнат різних за розмірами (в яких проживає по 13-14 учнів), кухні (11,11 кв. м). На кожні 2 кімнати блоку (6-7чол.) є душ, туалет, рукомийник. Всього для побутових потреб надані 32 душові, рукомийники, туалети, 16 кухонь, обладнаних подвійними мийками та електроплитами. В гуртожитку є постійна подача гарячої та холодної води.

Все електрообладнання та сантехніка знаходяться в робочому стані. Для обліку теплової енергії та гарячої води встановлені лічильники. Гуртожиток закладу загальною площею 2658,00 кв. м. розрахований на 182 місця, площа на 1 ліжко-місце складає 4,2 кв. м.

Всього в гуртожитку 64 кімнати, в яких проживає 208 учнів. Для них створені всі умови для відпочинку, навчання і вирішення побутових проблем.
Всі його мешканці забезпечені твердим і м’яким інвентарем. У кімнатах комфортабельно і затишно. На кожному поверсі є холодильник.

Як свідчать результати санітарно-гігієнічної експертизи, проведеної Луцькою міською санепідемстанцією, санітарно-технічний стан приміщень гуртожитку Луцького центру ПТО відповідає встановленим санітарним нормам. Відповідні дозволи на право проживання  в гуртожитку отримані від територіального управління Держгірпромнагляду по Волинській області, ВАТ «Волиньобленерго», Луцького міського управління ДСНС України.

На першому поверсі розташовані адміністративно-господарські приміщення, кабінети, здоровпункт, ізолятор, майстерня для столяра-сантехніка, склад, а також кімната дозвілля і відпочинку.

Своє дозвілля учні мають змогу проводити в світлиці, де є телевізор, фортепіано. Тут проводяться різні виховні заходи, працює вечірня гімназія для дівчат «Берегиня», проводять заняття гуртків художньої самодіяльності, турніри з шахів і шашок.
Виховний процес забезпечують 3 вихователі, соціальний педагог та психолог, який надає учням постійні психологічні консультації, проводить тренінг «Пізнай себе».
Гуртожиток нашого навчального закладу вважається одним із кращих в області.

В приміщені гуртожитку  працює їдальня на 60 посадочних місць.

Гуртожиток підключений до мережі Internet.

 

Translate »