Луцький центр професійно-технічної освіти

Косметик

Spread the love

Загальна характеристика професії

Професія косметик є однією з актуальних на ринку праці, адже все більше розвивається індустрія краси, відкривається мережа косметичних салонів, які пропонують послуги з використанням давно відомих і найсучасніших косметичних засобів.

Цим пояснюється інтерес людей до згаданої професії. Так, за направленням Волинського обласного центру зайнятості слухачі здобувають професію косметик в Луцькому центрі ПТО.

Упродовж навчання слухачі знайомляться із лікарською та декоративною косметикою, косметичною хімією та її продуктами: шампунями, милами, кремами; вивчили засоби як масової косметики, так і професійної.

На уроках виробничого навчання в косметичному кабінеті слухачки опановують секрети догляду за здоровою шкірою, прийоми профілактики передчасного старіння шкіри, воскової епіляції, макіяжу і нанесення декоративної косметики, вивчають препарати професійної косметики, призначені для проведення інтенсивного курсу корекції різних естетичних недоліків, освоюють косметику домашнього догляду для підтримки результату салонних процедур.

Косметик повинен уміти визначити тип шкіри людини і призначити процедури, відповідні саме для цього типу.

Сучасний косметик крім виконання рядових процедур по відходу повинен володіти практично всіма методами терапевтичної косметології «по обличчю» і «по тілу» — це масаж, апаратна косметологія також набувають поширення процедури по введенню гелів і рестілайна, обколюванню гомеопатичними препаратами аккупунктурних крапок і проблемних зон, електрофорез, озоно- і киснетерапія всіх частин тіла, лімфодренаж тіла і особи. На більш високому рівні виконуються процедури по біо- і электроепіляциі. Досвідчений фахівець-косметолог допоможе збільшити або змінити форму губ, додати виразність бровам, обкреслити нижні і верхні повіки за допомогою перманентного макіяжа.

Викладач — майстер в/н, косметолог Тимчук  Ірина Валеріївна постійно навчається на спеціалізованих тренінгах, курсах та майстер-класах в Києві та Львові, удосконалює свої вміння під час щоденної практики.

Слухачі  закладу протягом навчання оволодівають професійною майстерністю, власноруч виготовляють зразки різних масок та кремів.

Випускниці курсу, які складають кваліфікаційний іспит отримують свідоцтво державного зразка за кваліфікацією косметик та успішно працевлаштовуються в косметичні салони.

8

фото косметик