Луцький центр професійно-технічної освіти

Перукар (перукар-модельєр), візажист

Spread the love

Перукар та візажист — це творчі люди, стилісти, психологи,  які не тільки вправно виконують свою роботу, але й дарують людям радість.

Нанести на обличчя декоративну косметику здатна будь-яка жінка, але зробити це не просто красиво, а так, щоб приховати недоліки і підкреслити переваги, підібрати оригінальний макіяж може лише хороший візажист.

Візажист — це в першу чергу художник, який малює не на полотні, а на обличчі або тілі. Робота візажиста складається з кількох етапів: по-перше, це коректування і здорове покращення напруги обличчя людини; по-друге, поєднання класичних прийомів з модними тенденціями в макіяжі.

Головне завдання візажиста не лише створити певний образ, але й підкреслити переваги обличчя людини і приховати недоліки. Працюючи з обличчям, візажист повинен враховувати природні дані клієнта, знати, що потрібно підкреслити за допомогою макіяжу, а що приховати. Фахівець

повинен знати, які кольори і текстури підходять даному типу зовнішності, костюм, образ, для певного періоду, року, події.

Найкращим є той макіяж, якого не видно. Якщо він підібраний правильно, то в центрі уваги — жінка, а якщо ні, то косметика. Завдання візажиста не в тому, щоб «намалювати» красиве обличчя, повністю «перетворивши» його за допомогою косметичних засобів, а в тому, щоб зберегти те, що є від природи, використовуючи зовнішні дані для створення яскравої індивідуальності.

Умови роботи

Візажист як і перукар  відноситься до категорії технічних виконавців.

Особливості роботи візажиста залежать від завдання, яке ставить замовник: адже це може бути і підготовка до того або іншого урочистого заходу, до виходу на сцену або в телеефір, до фотосесії тощо, і просто бажання виглядати більш презентабельно.

Необхідними якостями майстра перукаря і візажиста є: емоційна стійкість, уміння знаходити спільну мову з людьми, охайність, концентрація уваги, колірна чутливість. Перешкоджають успішній професійній діяльності підвищена нервова збудливість, імпульсивність, неуважність, неохайність.

Перспективи

Навчаючись в Луцькому центрі ПТО,  учні з професії «Перукар (перукар), візажист» набувають фахових знань, умінь і навичок,  готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності.

Під час проходження виробничої практики в перукарнях та салонах краси, учні вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових знань та навичок. Крім того, під час практики роботодавці мають нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати роботу.

Закінчити наш заклад за професією  «Перукар (перукар), візажист» не завадить жодній дівчині, адже,  щодня, а не лише на великі свята,  Ви виглядатимете та   почуватиметеся  на всі сто. Багато жінок саме так розпочинають свою кар’єру — з навчання для себе, а потім розуміють, що професія візажиста — це їхнє покликання, основний фінансовий дохід.

Постійно учні та майстри виробничого навчання беруть участь і стають лауреатами та переможцями  обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів перукарського мистецтва.

Луцький центр ПТО запрошує на навчання випускників 11 класів для того, щоб стати чарівником в сучасному суспільстві та  здобути високооплачувану професію.

Термін навчання 1 рік. Платна форма навчання.