Луцький центр професійно-технічної освіти

Узагальнення та поширення педагогічного виробничого досвіду

Spread the love

Професійна майстерність завжди є плодом досить тривалої практичної праці педагога. Його високий клас майстерності повинен бути відзначений утіленими в життя ознаками інноваційності, формуванням технологічно-послідовного алгоритму педагогічних дій, що мають заздалегідь визначений навчально-виховний результат.

Майстер-клас – це передавання педагогом досвіду, май­стерності шляхом прямої й коментованої демонстрації прийомів своєї роботи.

І саме в рамках декади методичної комісії кравецького профілю 25.03.2016 року майстри виробничого навчання Наталія Панасюк та Юлія Федосєєва провели майстер-клас на тему «Використання креноліну при виготовленні сукні». Метою даного заходу було ознайомити присутніх з видами та методами використання креноліну у святковому та сценічному одязі.

DSCN6702

Впродовж майстер-класу педагогічні працівники та учні групи №18 ознайомилися з історією виникнення креноліну, його видовим асортиментом та методами обробки у виробах повсякденного, святкового та сценічного одягу.

По завершенню навчально-методичного заходу присутніми були обговорені результати впровадження інноваційного досвіду Наталії Панасюк та Юлії Федосєєвої, дано розгорнуту панораму різноманітних думок і оцінок.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *