Луцький центр професійно-технічної освіти

Педагогічна рада визначила завдання на 2016-2017 навчальний рік

Spread the love

Про стан, завдання, перспективи розвитку Луцького центру ПТО у 2016-2017 навчальному році педагогічні працівники обговорювали 29 серпня 2016 року на засіданні педагогічної ради.
У своїй доповіді Ольга Завацька, директор, підсумувала роботу навчального закладу за 2015-2016 навчальний рік та окреслила завдання на перспективу. Особливу увагу звернула на те, що діяльність педагогічного колективу необхідно спрямувати на створення освітнього інвестиційно–технологічного кластеру легкої промисловості у Волинському субрегіоні та якісну підготовку висококваліфікованих робітників відповідно до потреб пріоритетних напрямів розвитку економіки та регіонального ринку праці.
В обговоренні доповіді взяли участь Олена Шендюх, заступник директора з навчально-виробничої роботи; Олена Срібна, старший майстер; Світлана Захарчук. заступник директора з навчально-виховної роботи.
Руслана Мотовільська, методист представила презентацію «Найпомітніші заходи і події у Луцькому центрі ПТО у 2015 – 2016 навчальному році».
За результатами педагогічної ради було затверджено рішення щодо напрямків роботи Луцького центру ПТО у наступному 2016 – 2017 навчальному році.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *