Луцький центр професійно-технічної освіти

Початок нового навчального року

Spread the love

Відчуття, які   виникають    першого     вересня,    не    можливо порівняти    ні    з    якими    іншими    відчуттями   з   нашого дитинства. День   знань    завжди    відрізняється    яскравістю    вражень   і    нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року — це свято викладачів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.


         1 вересня в Луцькому центрі ПТО  пройшло свято Першого дзвоника! 
Директор закладу Завацька О.Є. привітала всіх з Днем знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, педагогам міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою наставників та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

 

З привітальними словами до присутніх звернулась викладач закладу Захарчук С.В., яка   побажала   усім учням   на професійному шляху підкорити   нові   вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Світлана Василівна переконана, що здобутки,  здібності,   наполегливість   стануть   запорукою   визначних   успіхів у   дорослому   житті, а   сприятимуть  цьому – високі   стандарти   української   освіти,   рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

На урочистості  звучали привітання на адресу педагогічного колективу від учнівського самоврядування закладу, яке звернулось з найщирішими слова подяки  педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай новий навчальний рік буде сонячним, несе добрий настрій у службову родину Луцького центру ПТО.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *