Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено збори у гуртожитку

Spread the love

 

22 вересня 2017 року були проведені збори у гуртожитку для учнів І курсу, девізом яких був вислів «Гуртожиток ‒ наш рідний дім ‒ бережіть його».

Збори мешканців проходили під головування заступника директора  з навчально-виховної роботи Кудрик Г.А., коменданта  гуртожитку Софронюк А.І. та вихователів.

На порядку денному були різні питання, основним з яких були енергозбереження та заощадження ресурсів. До учнів доведені ліміти використання електричної енергії,  гарячої та холодної води.

Заступник директора запропонувала кожному мешканцю досконало познайомитись з «Положенням про учнівський гуртожиток» , «Правилами внутрішнього розпорядку» та навела багато прикладів, чому в нічний час гуртожиток повинен бути закритим, і запевнила мешканців, що запізнення з поважної причини не несе за собою відповідальності в разі чіткого роз’яснення причини запізнення.

Нагальні питання, які були озвучені на зборах вихователями що  стосувалися санітарного стану кімнат, прибирання у місцях загального вжитку, пропускного пункту у гуртожитку.

Комендант гуртожитку разом із заступником директора прийняла до уваги пропозиції та прохання учнів щодо поліпшення умов проживання у кімнатах.

Насамкінець порядку денного зборів Кудрик Г.А. наголосила, що «не там чисто, де прибрають, а там де не смітять».

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *