Луцький центр професійно-технічної освіти

Використання новітніх виробничих технологій, матеріалів та обладнання у навчальному процесі відповідно до вимог регіонального замовника кадрів

Spread the love

Такою була тема обласної секції педагогічних працівників легкої промисловості, яка відбулася  27 вересня 2017 року на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну  Луцького центру  професійно-технічної освіти відбулася

За круглим столом учасники секції поділилися досвідом та обговорили проблеми співпраці з підприємствами, замовниками робітничих кадрів.

Ольга Іванюк, керівник секції, методист НМЦ ПТО, проаналізувала результи обласного конкурсу професійної майстерності з професії «Кравець», обласного конкурсу на кращий  відеоурок.

Учасники секції відвідали відкритий урок виробничого навчання, який провела  Юлія Гринько, майстер в/н Луцького центру ПТО (тема: «Особливості з’єднання корсета з підкладкою. Різновиди ригіліну. Особливості використання ригіліну»). Майстер продемонструвала різноманітні методи обробки корсета з використанням сучасних прикладних матеріалів.

Олена  Панченко, Лариса Сидорук , Олена  Макарчук,  педагогічні працівники Луцького центру ПТО провели  майстер-клас «Робота з програмами САПР фірми «Lectra».

На завершення  учасники секції ознайомилися з  навчальною та матеріально-технічною  базою НПЦ сучасних швейних технологій і дизайну  Луцького центру  професійно-технічної освіти.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *