Луцький центр професійно-технічної освіти

Відвідання  виставки «Ольга Гайдучик. Ткацтво»

Spread the love


Учасники клубу «Патріот» спільно з його керівником Адамчук С.В. відвідали виставку «Ольга Гайдучик. Ткацтво» що відбулася у Волинському краєзнавчому музеї 28 вересня 2017 року.

Її мистецтво – це унікальні полотняні вироби, вихоплені із минувшини. Створені вони на старовинному українському верстаті. Такі верстати потихеньку відходять у небуття, залишаючись лише в музеях та клунях селян, як свідок життя наших предків.

А в Ольги Павлівни верстат навічно поселився в хаті понад тридцять років тому. З тих пір майстриня тче не лише рушники, серветки, скатертини та доріжки, які по селах знайдуться чи не в кожній хаті. Найпошанованіші її роботи – це сорочки, спідниці, фартухи, літники, крайки – одяг українки, уквітчаний волинським узором. Вони яскраво засвідчують любов жінки до України, до свого народу та його традицій.

Унікальні вироби велимченської майстрині, які несуть у собі життя і побут українського народу, що створюються із насолодою, любов’ю, бо ткацтво для неї – це мистецтво, яким вона живе та ділилась з учнями Луцького центру ПТО.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *