Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено огляд-конкурс творчих колективів художньої самодіяльності серед учнів I курсу «Диводзвін – 2017»

З метою піднесення рівня патріотичного виховання засобами мистецтва, формування національної творчої еліти, виявлення і подальшого розвитку обдарованих дітей в галузі музичного, танцювального, літературного, образотворчого, прикладних видів мистецтва та залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті навчального закладу, 06 жовтня 2017 року в приміщені Теремнівського будинку культури відбувся огляд-конкурс творчих колективів художньої самодіяльності серед учнів I курсу «Диводзвін – 2017».

У програмі огляду-конкурсу бути представлені наступні жанри:

  • вокальний
  • інструментальний
  • театральний
  • літературно-мистецький жанр ( художнє читання)

Як відзначило компетентне журі конкурсу переважна більшість навчальних груп під керівництвом класних керівників, кураторів відповідально підготувались до участі в конкурсі.

Вагому особисту допомогу в організації і проведенні огляду-конкурсу, доборі репертуару, належному представлення номерів від кожної навчальної групи надала керівник фольклорно-етнографічного гурту «Жива вода» Панасюк Л.М.

За рішенням журі визначені переможці огляду-конкурсу «Диводзвін -2017»:

В номінації вокальний жанр:

Гран – прі — учнівський колектив гр. № 16 (куратор Розтока О.С.).

I місце — учнівський колектив гр. № 9 (куратор Розтока О.С.).

II місце — учнівський колектив гр. № 8 (куратор Калуш Я.О.)

IІI місце — учнівський колектив гр. №17 (класний керівник Макарчук  О.М.).

 

В номінації літературно-мистецький жанр ( художнє читання):

 

I місце — учнівський колектив гр. № 14 (куратор Демидович І.Р.).

II місце — учнівський колектив гр. № 8 (куратор Калуш Я.О.)

ІІ місце ­-  учнівський колектив гр. № 16 (куратор Розтока О.С.).

IІI місце — учнівський колектив гр. №17 (класний керівник Макарчук  О.М.).

 

Визначені кращі учнівські колективи, які оформили заявки на участь у конкурсі:

Гран – прі — учнівський колектив гр. № 1 (куратор Чеб С.С.).

 

I місце — учнівський колектив гр. № 20 (класний керівник Макарук Т.Д.).

II місце — учнівський колектив гр. № 15 (куратор Жмуйданович О.С.)

IІ місце — учнівський колектив гр. № 14 (куратор Демидович І.Р.).

IІI місце — учнівський колектив гр. № 12 (класний керівник Чеб С.С.).

ІІІ місце — учнівський колектив гр. № 16 (куратор Розтока О.С.).

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *