Луцький центр професійно-технічної освіти

Золота нагорода у ІX міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Spread the love

Луцький центр ПТО взяв участь у Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка  відбулася 24-26 жовтня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатори заходу – Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У роботі виставки взяли участь 585 навчальних закладів з 23 регіонів України, а також Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.

З вітальним словом до учасників і гостей виставки звернулися: від голови Верховної Ради України – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Іван Кириленко, а також Президент НАПН України Василь Кремень, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Юрій Сафонов.

Роботу виставки супроводжувала насичена тематична програма за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.

У ході роботи виставки був проведений  науково-практичний семінар “Проектні технології навчання у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників”. Семінар проводив департамент професійної освіти МОН України, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України та відділ наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України.

Творча команда нашого навчального закладу презентувала власні інноваційні освітні матеріали, програмний засіб навчального призначення з професії кравець, дослідно-експериментальну роботу з  теми «Психолого-педагогічний супровід з професійної підготовки учнівз особливими освітніми потребами в ПТНЗ»

За підсумками роботи Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», Луцький центр ПТО було нагороджено Золотою медаллю та Дипломом в номінації «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості», а також Дипломом Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти. Директор закладу Ольга Завацька отримала подяку за активну організаторську діяльність із упровадження інновацій у оновлення змісту освіти.

Вітаємо весь педагогічний та учнівський колективи з високою нагородою та бажаємо й надалі отримувати визнання всеукраїнського та міжнародного рівнів.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »