Луцький центр професійно-технічної освіти

Відвідання фотовиставки «Переможці»

Spread the love

«Переможці». Фотовиставка соціального мультимедійного проекту, яку відвідали учаснику клубу «Патріот» спільно з майстром виробничого навчання з професії фотограф.

На фотоекспозиції представлені зображення 17 сильних красивих чоловіків і одна жінка-волонтер, які живуть з протезами. Вони втратили кінцівки під час бойових дій на Сході України, але не втратили мужність і силу духу. Саме тому їх і назвали «Переможцями».

В її основу лягла серія фотографій відомого українського фотографа Олександра Мордерера і арт-директора Тетяни Рубльової, які демонструють, що люди з протезами — це повноцінні члени суспільства, щасливі, красиві, мають всі можливості жити, працювати, втілювати мрії, одружитися, здобувати нові перемоги. У 2016 році фотовиставка була показана в кількох містах США та Канади. Куратор проекту — Соломія Вітвіцька, ведуча новин ТСН на телеканалі 1 + 1.

Ми повинні розуміти, що життя солдата не обмежується війною. Ті хлопці, фотографії яких представлені на виставці, особистим прикладом  показують неймовірну стійкість і силу духу. Їх не зломив ворог на передовій, їх не зломили важкі травми, вони вистояли, і тепер стали прикладом для нас усіх і тих бійців, які тільки проходять процедури реабілітації.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *