Луцький центр професійно-технічної освіти

Відкриття Центру професійного зростання

Spread the love

Професійна діяльність – одна з найважливіших сфер самореалізації людини, де виявляються та розкриваються її здібності, особистісні та професійні якості.

Начальник відділу організації профорієнтації Волинського обласного центру зайнятості Наталія Балакіна, заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, начальник відділу професійно-технічної освіти та молодіжної політики Олександр Ткачук, директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова 31 жовтня 2017 року взяли участь в офіційному відкритті Центру професійного зростання у Луцькому центрі професійно-технічної освіти.

Це соціальний проект, спрямований на співпрацю між освітою, владою, роботодавцями та учнями.

Центр професійного зростання– це помічник учнів закладу в побудові успішної кар’єри та надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву підприємства.

Ми прагнемо:

  • Готувати фахівців, які здатні швидко реагувати на зміни середовища та знаходити відповіді на виклики, які стоять перед сучасним бізнесом.
  • Залучати до навчального процесу успішних фахівців-практиків, формуючи якісне професійне середовище для розвитку й подальшого працевлаштування випускників.
  • Надавати можливість роботодавцям швидко закривати вакансії найбільш відповідними кандидатами.

Пропонуємо випускникам:

  • Допомогу в працевлаштуванні.
  • Надання інформації про актуальні вакансії, стажування та інші можливості від роботодавців.
  • Професійні та мотивуючі майстер-класи від успішних фахівців-практиків.
  • Тренінги з особистісного розвитку.

Пропонуємо роботодавцям-партнерам:

  • Можливість проведення тренінгів та майстер-класів для учнів від представників підприємств.
  • Розміщення інформації про вакансії на внутрішніх ресурсах закладу.
  • Участь у формуванні змісту освітніх програм відповідно до потреб ринку праці.

Саме з цією метою на заході були присутні керівники найпотужніших підприємств легкої промисловості та сфери послуг, а саме: Юрій Переходько, голова правління ПрАТ «Едельвіка», Ольга Намонюк, начальник дільниці ТзОВ «Пелта», Надія Мельник, представник ТзОВ «Кадар», Сергій Дубинка, керівник фотосалону «ПроФотоЦентр «Кодак», Тетяна Стадницька, керівник компанії «Ваш цирульник», які презентували свої підприємства, розповіли про види діяльності, продукцію/послуги, озвучили список вакансій та вимоги до кандидатів на посади.

Ольга Завацька, директор Луцького центру ПТО наголосила, що Центр професійного зростання  працюватиме щоденно, де можна буде отримати довідкову інформацію та будь-які консультації, які  надаватимуть фахівці.

Сьогоднішній захід – це великий крок у майбутнє.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *