Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбулась декада виховної роботи у групі №9: «Творимо світ гарним і добрим»

Spread the love

З 6 по 10 листопада 2017 року в Луцькому центрі професійно-технічної освіти керівниками групи №9-17 (Розтокою Оленою Святославівною, Купирою Людмилою Володимирівною, Новіковою Оксаною Вікторівною ) проведено декаду виховної роботи.

Першою стартувала акція   «Поділимось гарним настроєм з ближнім». В цей день учні групи  дарували педагогічному колективу навчального закладу гарний настрій та позитивні емоції. Власноруч виготовлені квіти були гарним доповненням  до посмішок та  позитиву, яким щедро ділились учні з початку робочого тижня. Також на кожній квіточці було прикріплено побажання, яке своєю суттю випромінювало позитив, викликаючи посмішку, що є гарним початком нового дня. Метою акції було наповнити  позитивною енергією кожного, хто  переступав поріг навчального закладу.

Щоб показати свій талан не лише у професійній діяльності, учні групи організували виставку власних робіт, яка викликала захват і подив у тих, хто мав змогу роздивитись роботи. «Не професійним ремеслом єдиним…» — таку назву носила дана виставка учнівських робіт. Адже хоч професія групи є «перукар» , учнями  продемонстровано вишиті хрестиком та бісером  картини, образи, серветки. Також  показано  власні роботи з лозоплетіння,  декоративні вироби з бісеру та природніх матеріалів, роботи в техніці декупаж . Та справжнім витвором була вишита бісером сорочка. Не даремно кажуть, що талановиті люди талановиті в усьому. Саме цей вислів підтвердили  учні групи.

Вище згадану декаду доповнив виховний захід, проведений куратором групи Розтокою Оленою Святославівною на тему «Соціалізація учнів групи 9-17 у Луцькому центрі професійно-технічної освіти» . Захід відбувся  за участі учнів куратора та майстрів виробничого навчання. В ході його проведення продемонстровано презентацію фото з шкільних років кожного з учнів групи, а також початок їх професійного зростання в стінах навчального закладу. Також зазначено історичну довідку про розвиток та становлення Луцького центру ПТО з часів його заснування. Відбулась церемонія зарахування учнів групи до лав навчального закладу.

Так, їм було вручено нагрудні знаки з зображенням Гербу Луцького центру ПТО, що засвідчило факт офіційного прийняття учнів в коло «службової родини».  Насиченим, веселим та зворушливим захід зробили номери художньої самодіяльності за участі учнів групи. Продемонстровано гумористичні мініатюри, авторський вірш, вокальні номери, пісні під гітару, флешмоб. Завершальним номером стала пісня «Студентська молодь», виконана всією групою.

Присутніми на заході були : бібліотекар Поварчук Катерина Іванівна, практичний психолог Павук Інна Василівна , юрист Марчук Роман Валерійович та Голова методичної комісії перукарського профілю Демидович Інна Романівна.

Кожен з гостей висловив  учням подяку та похвалу за гарну роботу, гарні емоції та гарні враження. На завершення один  одному аплодували, посміхались, дякували тощо. І на пам’ять зроблено загальне фото.

Декаду продовжила наступна акція «Зробимо колег чарівними й щасливими». Метою було подарувати колегам гарну зачіску, позитивні емоції та піднесений настрій для кожного, хто відвідає учнівську майстерню навчальної частини закладу. Під керівництвом майстра виробничого навчання Купири Людмили Володимирівни учні групи охоче ділились своїм вмінням та позитивом з кожним, хто завітав в учнівську перукарню .

Завершальним днем декади став майстер — клас на тему «Стильний пучок», проведений майстром виробничого навчання Новіковою Оксаною Вікторівною. Метою було продемонструвати учням те, як стильно, привабливо та швидко завдяки банальному пучку можна оформити зачіску і бути чарівними в будь-якому стилі.

Учні з цікавістю спостерігали за роботою майстра, задавали різноманітні питання та відпрацьовували нові елементи, побачені під час майстер-класу.

Також в рамках декади волонтери групи на чолі з практичним психологом Павук Інною Василівною відвідали реабілітаційний центр. Там хворим діткам було вручено подарунки та солодощі, учні приділили їм увагу, граючись, спілкуючись, та піднімаючи їм настрій.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *