Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено декаду виховної роботи в групі №14: «В здоровому тілі – здоровий дух».

Spread the love

У період з  08 по 17 листопада 2017 року керівниками  групи №147 (куратором Демидович Інною Романівною, майстрами виробничого навчання Перекорою Ольгою Василівною, Вовк Вікторією Савівною)  проведено   декаду  виховної роботи на тему: «В здоровому тілі – здоровий дух».  Під час якої  було заплановано ряд цікавих виховних заходів.

Вдало пройшли  батьківські збори, на яких були  розглянуті  питання відвідування учнями уроків виробничого і теоретичного навчання, пропусків занять без поважних причин та проходження учнями виробничої практики.

Учні групи взяли участь у семінарі  на базі ESTEL STUDIO «Ексклюзивний блонд», з відпрацюванням, де дізнались  багато нового про сучасні модні тенденції та актуальні креативні рішення, нові техніки та схеми у фарбуванні блонд-відтінків.

Представники учнівського колективу стали учасниками півфіналу конкурсу «Снігова королева ESTEL» серед учнів ПТНЗ  Волинської області з перукарського мистецтва (за підтримки представників фірми ESTEL), де  показали хороші результати.

В рамках декади відбулась зустріч з  косметологом салону-краси «Лейла» Олесею Кримчук, під час якої учні дізнались про типи шкіри та етапи догляду за нею, про види декоративної косметики та правила користування ними.

Також було проведено заняття з аеробіки викладачем фізичного виховання Наталкою Костюк, яке проходило на базі спортивного комплексу «Колос».

Відвідали вечір поетичного слова «Бринить, співає наша мова», який відбувся  в  бібліотеці для юнацтва, де учні групи прослухали про безцінний скарб українського народу – рідну мову та живе українське слово.

Під час декади учні групи разом з керівниками групи здійснили пішохідну екскурсію по Луцьку,  під час якої староста групи  Дацюк Люба дала інтерв’ю програмі «Ранок» Волинського телебачення про дозвілля та відпочинок сучасної молоді.

Відвідали творчу виставку художника-дизайнера Наталки Градиської, де ознайомилися з її творчістю.

Вдало пройшла година з психологом Інною Павук та студентами-практикантами, майбутніми психологами.

Закінчилась декада виховної роботи групи №14 малюнками на асфальті перед вікнами навчального закладу та  флеш-мобом під час святкування Дня студента.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *