Луцький центр професійно-технічної освіти

Формування і розвиток творчої активності особистості

Spread the love

Методи та завдання,  спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів обговорювали  на засіданні  методичної комісії педагогічні працівники малочисельних професій.

Про  педагогічні  ідеї  В. О. Сухомлинського щодо розвитку творчих здібностей учнів підготувала виступ Тетяна Макарук, голова м/к.

Людмила Теребенець, майстер в/н з професії в’язальник трикотажних виробів та полотна, підготувала інформацію про  реалізацію  особистісно  зорієнтованого підходу  для формування і розвитку  творчих здібностей учнів та  організувала виставку кращих учнівських робіт за підсумками поетапної кваліфікаційної  атестації.

Досвідом з організації виконання учнями творчих робіт  з професії  швачка  поділилася  Наталія Ящук, майстер в/н, з професії  фотограф  —  Андрій Гаврилюк, майстер в/н.

Важливе значення педагогічні працівники  надають поновленню і   поповненню  КМЗ. Зокрема, Сергій Гаврилюк, викладач,  звітував про стан  КМЗ предметів професійно-теоретичної підготовки з професії фотограф та демонстрував свої напрацювання.       Його виступ був рекомендований методичною комісією  на педагогічну раду 28 листопада 2017.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *