Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбулась декада виховної роботи у групі № 2 на тему: «Енергоефективність – це наше майбутнє! Енергозбереження – це крок до майбутнього»

Spread the love

Куратором групи № 2 Поварчук В.М., майстрами виробничого навчання  Панченко О. В., Гринько Ю. П. проведено декаду виховної роботи у групі № 2 на тему: «Енергоефективність – це наше майбутнє! Енергозбереження – це крок до майбутнього».

Відкриття декади розпочалось виставкою енергозберігаючих ламп, де учні та працівники закладу могли ознайомитися з різними їх видами. Всім було  цікаво дізнатися, що саме  енергозберігаючі лампи  зберігають 80 % електроенергії. Вразив відвідувачів  виставки кемпінговий ліхтарик, який працює  на сонячній батареї.

Також проведено ученицею Муж Любов’ю майстер-клас «Ресурс лампи розжарювання». Майстер-клас зацікавив не тільки учнів, але педпрацівників закладу.  Викладач енергоефективності Поварчук Віра Михайлівна розповіла про історію винайдення лампи розжарювання та її недоліки.  Кожен з присутніх спробував сам зробити композицію із лампи розжарювання і отримав масу позитивних емоцій. Виготовлені прикраси та світлодіодні  ліхтарики подарували членам колективу.

Для учнів групи  продемонстровано відеофільму «Енергозбереження – шлях до енергетичної незалежності та розвитку».

Проведено  бесіди на тему: «Раціональне використання енергоресурсів». Для закріплення  бесіди  було сформовано  куточок «Енергоефективний будинок майбутнього».  Саме такі роботи показують, що наші учні не байдужі до навколишнього середовища, до природи, до самих себе та суспільства.

 

В рамках декади відбувся конкурс учнівських презентацій на тему: «Заходи щодо раціонального та економного використання води, тепла та електроенергії».

Відбувся тренінг  з учнями на тему: «Я та енергоефективність», учасники якого проявили свідомість  до раціонального, економного і ефективного використання енергоресурсів.

Щоб переконати  всіх, що тепло потрібно берегти,  учні з куратором  провели акцію «У вас — незаклеєні вікна, тоді ми йдемо до Вас!». Під цю акцію потрапила аудиторія № 112 , де учні групи № 2 заклеїли  і утеплили вікна, щоб не було тепловтрат.

Також організовано екскурсію до м. Львова де відбулось ознайомлення з використанням альтернативних джерел енергії (використанням сонячної енергетики), з виставкою народних промислів і напрямків сучасної моди.

Відбувся похід  учнів групи № 2, до юнацької бібліотеки на зустріч із спілкою християнських поетів, яка була приурочена Дню писемності. Учні познайомились з поетами, які поділилися своїми творами, думками та порадами. Зі сльозами на очах учні та присутні слухали твір Ольги Міцкевич «Як мати…».

Теж у рамках тижня і декади відбувся флеш-моб для учнів групи № 2  «Збережи енергію!», який провела керівник фізвиховання Колесник Наталя Анатоліївна.

Відбувся конкурс учнівських газет на тему: «Проблематика та актуальність  енергозбереження в Україні», учні групи № 2 (Ковч Софія, Третяк Наталія, Нінічук Ірина, Сільчук Анна) стали переможцями і зайняли 2 місце. Саме такі заходи розвивають і роблять небайдужими наших учнів до своєї держави.

В рамках декади відбулась екскурсія до парку імені Лесі  Українки, відвідування  Алеї ліхтарів

Підводячи підсумок, декада групи № 2  пройшла широкий спектр виховних заходів, несучи собою пізнавальний, розвиваючий, інформуючий, стимулюючий характер  для кожного учня.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *