Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведений семінар-навчання: «Виготовлення браслетів зі шнурків та стрічок»

Spread the love

Браслет – красива прикраса, яку любить  носити сучасна молодь.

Індустрія аксесуарів пропонує нам всілякі браслети, виконані з дорогоцінних матеріалів. Однак сучасна мода диктує повернення до невигадливої витонченої простоти,  саме тому майстром виробничого навчання Світланою Кацай, на прохання учасників клубу патріотичного виховання «Патріот», що діє в гуртожитку закладу, був проведений семінар-навчання:  «Виготовлення браслетів зі шнурків та стрічок».

Впродовж проведення навчання Світлана Кацай розповіла про шнурок , як зручний матеріал для створення всіляких виробів своїми руками, заглибившись в історичну давнину з порівнянням сучасності, коли він був та є декором одягу, прикрасою, предметом інтер’єру, засобом для  плетіння браслетів. Останній варіант застосування цього матеріалу вважається самим популярним серед молоді.

Учасниками семінару відпрацьовано декілька способів плетіння браслетів з шнурків з використанням додаткової фурнітури (ґудзики, намистини, камінці).

Кожен, хто створив власний шедевр своїми руками з гордістю продемонстрував його.

Керівник клубу «Патріот», Світлана Адамчук також обговорила тематику проведення наступних зустрічей з присутніми на навчанні гуртківцями.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *