Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено декаду виховної роботи в групі № 12 «Щасливі люди ті, яким байдуже зима зараз чи літо надворі…»

Spread the love

Саме під таким гаслом пройшла декада виховної роботи в групі №12 (професія – кравець, вишивальник). І це не дарма, адже протягом усього часу проведення учнівському колективі панувала дружня, сімейна атмосфера, яка, незважаючи на холодну пору року, панувала від першого до останнього дня.

Класний керівник Сергій Чеб, майстри виробничого Алла Волошина та Галина Товстенюк разом з учнівським колективом посприяли найбільш ефективному проведенню декади, насиченої заходами та подіями, різноманітними за змістом та характером.

Так, 1 грудня було проведено виховну годину, присвячену Дню боротьби зі СНІДом «СНІД – чума ХХІ століття». Протягом виховної години учні отримали елементарні знання про СНІД, ознайомились з основними шляхами зараження цією страшною хворобою, дізнались як захистись від СНІДу та які існують основні способи та методи профілактики захворювання. На завершення усіма присутніми було переглянуто фільм «Правда про СНІД», з якого, завдяки твердженням очевидців, учні зрозуміли, що СНІД – це не кінець, якщо в твоєму серці віра у щасливе майбутнє! Потрібно жити далі та боротись з цією страшною недугою.

3 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів, саме тому було проведено годину спілкування, присвячену цій даті. В ході проведення учні ознайомились з міжнародними стандартами прав людини, усвідомили життєві проблеми людей, які потребують особливої уваги і милосердя.Проведений захід був спрямований  на утвердження милосердя, активної соціальної дії, доброчинності; забезпечення потреби у спілкуванні з ровесниками. На завершення, присутнім на заході учням з особливими освітніми потребами було вручено невеличкі сувеніри, які знадобляться їм в навчально-виробничій діяльності.

Учнівська молодь Луцького центру ПТО є найбільш творчою, винахідливою та креативною! Це засвідчила виставка творчих робіт учнів групи №12, яка пройшла 4 грудня в холі головному корпусу навчального закладу де презентовано свої перші виготовлені вироби (фартушки, прихватки, сувенірну продукцію),  малюнки, картини, вироби виготовлені з бісеру, іграшки та інше. Звісно ж, це лише початок творчої стежини – головні шедеври ще попереду!

«Якщо володієш знаннями – поділись ними з оточуючими» — під таким гаслом пройшов майстер-клас на тему: «Виготовлення виробів з бісеру», який провела учениця групи №12 Шепелєва Дарина. Дарина ознайомила учнів з особливостями плетіння виробів з бісеру малого та середнього розміру, технологією виготовлення сувенірів з бісеру та виконанням кінцевої обробки готового виробу. Всі присутні виготовили для себе цікаві сувеніри, які стануть в пригоді як дрібна прикраса або брелок для ключів.

На завершення проведення декади, 8 грудня учнівський колектив разом з керівниками групи відвідали творчу виставку дизайнера Наталки Градиської, яка проходить в Арт-галереї Центрального універмагу Луцька, де ознайомились з виробами в стилі «текстильна пластика», «шкіряна пластика» та «графіка», почерпнувши для себе та своєї професійної діяльності багато нового та цікавого. По завершенню відвідання виставки відправились на екскурсію визначними місцями древнього Лучеська (Старе місто, будинок архітектора Миколи Голованя, замок Любарта). Тепла сонячна погода дозволила провести чудові прогулянки по запланованих місцях та отримати масу емоцій та вражень. «Жирною крапкою» прогулянки та всієї декади став підйом на головну башту замку Любарта з якою відкривається чудова панорама нашого міста, величного та прекрасного Луцька.

Беручи до уваги масу позитивних емоцій та вражень, що були отримані в ході проведення декади, можна сказати тільки одне: «Так! Нам насправді байдуже зима зараз чи літо надворі! Адже ми щасливі — і це головне!»

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *