Луцький центр професійно-технічної освіти

Не з жалем, а з любов’ю: волонтерський гурт відвідав дитячий будинок

Spread the love

Останній рік фокус у сфері благодійності сконцентрувався на потребах армії, добровольчих батальйонів, біженців і вимушених переселенців. Тобто зараз охоче допомагають тим, хто якось причетний до воєнних дій на сході країни. Але, як і раніше, існує одна з найбільш незахищених категорій нашого населення, яка була і до цих подій, і нині нікуди не зникла, але про яку тепер говорять значно менше. Це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

В учнівській громаді закладу є дуже особлива щорічна акція: в день Святителя Миколая вони відвідують  дитячий будинок. До дітей вони йдуть із усмішками та подарунками. Куратором та ідейним натхненником  зустрічей є Інна Павук, практичний психолог.

Помітним було хвилювання волонтерів. Хтось із них відвідува дитячий будинок вперше, хтось уже має досвід, але всі однаково переймалися, чи все пройде добре.

Це прекрасна мить, коли по-справжньому кожен розумів ціну дитячих посмішок. Зачаровані діти уважно спостерігали за дорослими дівчатками, кружляли хороводи, смакували солодощі та раділи подаруночкам, які вони отримали.

Всі присутні були приємно вражені дитячою вихованістю, артистизмом, добротою та щирістю. Проте, не зважаючи на гарний догляд та «людяне» ставлення вихователів, кожному із них не вистачає найголовнішого – батьківського тепла та ласки.

Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *