Луцький центр професійно-технічної освіти

Використання хмарних технологій в роботі педагогів  ПТНЗ

Spread the love

 21 грудня 2017 відбулось відкрите засідання методичної комісії викладачів предметів загально-професійної підготовки, фізичної культури, класних керівників та вихователів  гуртожитку, в рамках якого головою методичної комісії Сергієм Чебом було проведено майстер-клас на тему: «Використання хмарних технологій в роботі педагогів  ПТНЗ».

Педагоги ознайомилися з поняттям «хмарних технологій», перевагами та недоліками використання «хмар», як сучасного методу обробки інформації, особливостями застосування можливостей «хмарних технологій» в навчально-виховному процесі.

В практичній частині  присутнім  було запропоновано на особистому прикладі переконатись у ефективності звернення до такого сучасного методу обробки даних, як «хмарні технології» при зборі необхідної інформації та проведенні моніторингових досліджень.

Члени методичної комісії та гості засідання переконались в тому, що сучасні інформаційні технології відкривають необмежені можливості та полегшують роботу тим, хто володіє ними і повсякденно використовує.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *