Луцький центр професійно-технічної освіти

Стажування педагогічних працівників швейної галузі

Spread the love

З 18 по 22 грудня 2017 року на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Луцького центру ПТО відбулося стажування педагогічних працівників  швейної галузі. Навчання проходили майстри та викладачі Мелітопольського вищого професійного училища, Нововолинського центру професійно-технічної освіти, Ковельського центру  професійно-технічної освіти, Луцького центру професійно-технічної освіти.         Згідно з Програмою стажування педагогічні працівники відвідували семінари – практикуми, майстер-класи, круглі столи. Вивчали  сучасні технології обробки вузлів корсета, кишень різних видів, застосування клейових матеріалів марки «Hansel Textil» та ПП «Компанії «Софторг». Практично відпрацювали технологію виготовлення сукні з драпіруванням методом наколювання, виконували макетування. Опановували прийоми роботи на сучасному швейному та волого-тепловому обладнанні. Ознайомилися з можливостями програми САПР фірми «Lectra»  та  використанням її в освітньому  процесі. Створювали персональні сайти та блогів.

Слухачі  відвідали потужне швейне підприємство ПрАТ «Едельвіка», де ознайомилися з виробництвом, сучасним швейним обладнанням, новітніми технологіями обробки швейних виробів та організацією роботи. На зустрічі з  Головою правління ПрАТ «Едельвіка» Юрієм Переходьком обговорювалися питання розвитку швейної галузі в Україні та в західному регіоні зокрема, співпраці навчальних закладів профтехосвіти і роботодавців галузі.

По закінченню стажування було  проведено кваліфікаційну атестацію, яка продемонструвала високий рівень знань та вмінь педагогічних працівників. Зокрема:

  • підтверджено кваліфікацію закрійника 6 розряду – 1 особа;
  • присвоєно кваліфікацію закрійника 6 розряду – 1 особа;
  • присвоєно кваліфікацію закрійника 4 розряду – 1 особа;
  • підтверджено кваліфікацію кравця 6 розряду – 6 осіб;
  • присвоєно кваліфікацію кравця 6 розряду – 2 особи;
  • підтверджено кваліфікацію кравця 5 розряду – 1 особа;
  • присвоєно кваліфікацію кравця 5 розряду – 1 особа;
  • присвоєно кваліфікацію кравця 2-3 розряду – 1 особа

 

Exif_JPEG_420

Майстри виробничого навчання, викладачі отримали свідоцтва, що підтверджують їх фахову майстерність та сертифікати, які засвідчують високий рівень знань в оволодінні сучасними технологіями, а також приємні спогади від проведеної екскурсії по місту Луцьку та славетному замку Любарта.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *