Луцький центр професійно-технічної освіти

Декада виховної роботи в групі № 8

Spread the love

 

Традиція – це оберіг кожної країни, який своєю славною історією наповнює та звеличує її духовну скарбницю.

В українському народі святкування Різдвяних свят здавна наповнене різноманітними народними звичаями і традиціями, в тому числі й тими, які сягають корінням прадавніх, ще дохристиянських часів.

Отож, 16 січня 2018 року під час проведення інструктивно – методичної наради члени учнівського самоврядування на чолі з художнім керівником завітали  з святковими привітаннями. Щиро та від усієї душі віншували присутніх словами та колядками, які лунали з їхніх вуст, бажаючи усім, щоб рік прийдешній був успішним у навчанні та праці, щедрим на щастя та любов, достаток і добро! Здоров’я, щастя, веселих і радісних новорічних та різдвяних свят.

17 січня 2018 року учні групи мали можливість разом із куратором групи Калуш Я.О. відвідати Волинський краєзнавчий музей з оглядом  виставки: «Символи Різдвяних свят», де  представлено понад сто робіт учасників Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят». Переглянули етнографічні пам’ятки зі збірки Волинського краєзнавчого музею, які представляють українські традиційні атрибути обрядодійств та невід’ємні елементи святкувань Свят-вечора, Різдва, Щедрухи і Василя, Водохреща.

Святий вечір на поріг 

світлого Різдва для всіх!

Хай рікою щастя ллється,

хай добро в сім’ї ведеться!

Хай між вами згода буде,

Хай Ісус вас не забуде!

Христос рождається!

Славімо Його!

Саме під таким девізом 18 січня 2018 року був проведений виховний захід на тему: «Традиції та звичаї Різдвяних свят в Україні».

Кожен присутній на заході ще раз мав можливість згадати те, що знав і почути нове про різдвяно — новорічні свята, адже вступаючи до нового року, кожному з нас варто озирнутися назад, оцінити, як ми поводилися минулого року, що доброго та приємного встигли зробити, які спогади беремо із собою до року наступного.

Також в рамках виховної декади 19 січня 2018 року була проведена бібліотекарем закладу Поварчук К.І. презентація книги В.Шульги «Invisible photo business», яка відноситься до нового жанру в Україні і має особливість не художнього твору, тобто «український нон – фікшн». Учні мали змогу ознайомитись із 10 правилами, котрі потрібно знати професійному  фотографу, який хоче знімати для світових брендів, а також який мріє досягти успіхів у фотобізнесі.

В ході роботи учням був запропонований психологічний тест на професійну придатність «Мій шлях широкий», що провів соціальний педагог Яна Калуш, який дає можливість оцінити рівень своїх професійних знань, вмінь і навичок.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *