Луцький центр професійно-технічної освіти

Співпраця закладів професійної освіти Волині, Естонії та роботодавців – в дії

Spread the love

06 лютого 2018 року Луцький центр ПТО відвідали учасники Естонської делегації  з Іда-Вірумааського центру  професійної освіти, в рамках україно-естонського проекту «Досвід Естонії на допомогу реформам професійної освіти в Україні. Волинська область».

Директор Іда-Вірумааської центру професійної освіти Ханнес Метс провів конференцію з педагогічними працівниками закладу, під час якої виклав сутність нової системи навчальних програм, ключових компетентностей неперервного навчання, оцінювання за результатами навчання в електронній базі даних, планування цілей та результатів навчання у підпорядкованій йому школі.

Проведена  міжнародна зустріч, безумовно, об’єднала  учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, надала  унікальну можливість обмінятися досвідом, думками для подальшої співпраці.

Особливе враження на естонських колег призвело знайомство з найпотужнішою базою виробничої практики учнів Луцького центру ПТО швейного профілю — ПАТ «Едельвіка», на якому їх гостинно зустрів його директор – Юрій Переходко.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *