Луцький центр професійно-технічної освіти

Стажування педагогічних працівників швейної галузі — 2018

Spread the love

З 12 — 16 лютого 2018 року на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Луцького центру ПТО відбулося стажування педагогічних працівників  швейної галузі. Навчання проходили майстри та викладачі Нововолинського центру професійно-технічної освіти (2 особи), Комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Луцької міської ради(1 особа), Луцького центру професійно-технічної освіти (9 осіб).

Згідно з Програмою стажування,  було організовано і проведено семінари – практикуми, майстер-класи, круглі столи. Запропоновано для вивчення  сучасні види клейових матеріалів марки «Hansel Textil» та ПП «Компанії «Софторг» та застосування даних матеріалів при технології обробки вузлів виробів.

Педагогічні працівники опановували прийоми роботи на сучасному швейному та волого-тепловому обладнанні. Ознайомилися з побудовою рукавів складної конструкції, основами макетування, можливостями програми САПР фірми «Lectra»  та  використанням її в освітньому  процесі.

Також було  організовано екскурсію на швейне підприємство ПрАТ «Едельвіка».

Високий рівень знань та вмінь педагогічних працівників продемонструвала кваліфікаційна атестація, яка проводилася по закінченню стажування.

Майстри виробничого навчання, викладачі отримали свідоцтва, що підтверджують їх фахову майстерність та сертифікати, які засвідчують високий рівень знань в оволодінні сучасними технологіями.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *