Луцький центр професійно-технічної освіти

«Небесній Сотні – жити у віках»

Spread the love

Сьогодні в Україні відзначається пам’ятна подія, День Героїв Небесної Сотні — вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення їх пам’яті.

У зв’язку з цим, напередодні цієї дати, 19 лютого учні групи №12,  разом з класним керівником Сергієм Чебом, поклали квіти до Стелли Героїв Небесної сотні, пам’ятної дошки випускнику Луцького центру ПТО Рустаму Хамраєву (учаснику АТО, що загинув, захищаючи східні рубежі нашої держави),  розташованій на фасаді НВК № 9 м. Луцьк, пам’ятника Василю Мойсею, що знаходиться на меморіалі «Вічна Слава».

 

Вихованці закладу віддали шану тим, чий подвиг назавжди закарбувався великими літерами в історії нашої держави. Тим, хто покинувши свої затишні домівки, пішли боротися за краще майбутнє для своєї батьківщини. Це були прості люди, які жили, вчились, працювали поруч з нами. Але в певний історичний момент вони проявили свою громадянську, життєву позицію і стали на захист демократичних, європейських цінностей, стали на захист власної гідності. Ці люди стали прикладом для всіх, вони віддали найдорожче – своє життя, за те, щоб жити в цивілізованій європейській і демократичній українській державі.

Вічна пам’ять Героям!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *