Луцький центр професійно-технічної освіти

День відкритих дверей

Spread the love

Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Саме з цією метою 28 лютого 2018 року в закладі пройшов День відкритих дверей, на який прийшли всі, хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, що буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення.

На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Олена Шендюх, запропонувала відвідувачам оглянути навчальні кабінети, виробничі майстерні, розповіла про історію навчального закладу.

Детально ознайомила з Правилами прийому абітурієнтів на 2018 рік, продемонстровано  мультимедійну презентацію про  заклад, документальний фільм,  моделі зачісок та колекцію одягу «Червоно-білий вернісаж» .

День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

Ми Вас чекаємо!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *