Луцький центр професійно-технічної освіти

Пошук нових педагогічних рішень

Spread the love

Проведення нестандартних уроків —  добра традиція в нашому  закладі. Підтвердженням  є черговий бінарний відкритий урок з виробничого навчання і предмета «Технологія виготовлення одягу» на тему «Обробка верхнього зрізу жіночих штанів»,  який відбувся 28 лютого 2018 року в групі № 2, з професії кравець, закрійник. Свою педагогічну майстерність демонстрували Олена  Панченко, майстер виробничого навчання ІІ категорії і Антоніна Никитюк, викладач вищої категорії.

На уроці чітко прослідковувалася реалізація тісних міжпредметних зв’язків, створювалися умови для розвитку комунікативної компетентності учнів та мотивованого практичного застосування знань, навичок і умінь.

Конструкція уроку дозволила включити учнів у різні види групової й індивідуальної роботи, створити умови для розвитку особистості.

Педагоги використовували інтрукційно-технологічну документацію, зразки і схеми обробки вузлів по неподільних операціях, вироби еталони, мультимедійний супровід. Демонстрували сучасні виробничі технології. Зокрема, засоби малої механізації для обробки зрізів окантувальною тасьмою.

Високий професійний та методичний рівень проведення уроку гідно оцінили колеги та дирекція.

Олені Панченко і Антоніні Никитюк бажаємо творчих успіхів та не зупинятись на досягнутому!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *