Луцький центр професійно-технічної освіти

Навчання для бібілотекарів

Spread the love

«Робота бібліотеки: сучасний формат діяльності» — тема секційного засідання бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області, яке відбулося 15 березня 2018 року на базі бібліотеки Луцького центру ПТО.

Бібліотекар закладу Катерина Поварчук презентувала присутнім  бібліотеку, розповіла про те як у своїй роботі на практиці  застосовує сучасні інформаційні технології.

В ході засідання бібліотекарі отримали кваліфіковану консультацію від  Світлани Єгорової, завідуючої відділом комплектування та каталогізації документів обласної бібліотеки ім. Олени Пчілки щодо переведення бібліотечних фондів на класифікацію за таблицями УДК.

Для учасників секції Сергій Чеб, викладач Луцького центру ПТО, провів семінар – практикум «Створення буклету за допомогою програми Microsoft offise», де ознайомив про можливості використання ІКТ в роботі  сучасної бібліотеки та провів навчання з обраної теми.

На закінчення засідання Світлана Селедець, керівник секції  повідомила про результати  раніше проведеного конкурсу  до 100- річчя В.О. Сухомлинського, поінформувала про актуальні питання роботи бібліотек навчальних закладів.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *