Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено засідання клубу «Любисток» під назвою «Свіча, запалена від серця»

Spread the love

Відбулось нетрадиційне засідання клубу «Любисток», що діє в гуртожитку закладу, під назвою «Свіча, запалена від серця» — з нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Керівник клубу, Юлія Гетун  познайомила учасників із життєвим і творчим шляхом Тараса Григоровича Шевченка.

Учасники висловлювали власну точку зору на творчість Кобзаря, розповідали, як саме вірші Шевченка сприяють їх творчому становленню , як сподвигають на написання власних поетичних доробок.

Мали місце роботи історичного характеру , літературного спрямування; приділено увагу Шевченку –митцю, художнику, філософу, поету, виокремлено та обговорено поезії, що стали основою музичних творів.

Інсценувались уривки з творів Т.Г. Шевченка, згадувались епізоди з його життя та творчого шляху.

Господиня зауважувала, що багато своїх творів присвятив Кобзар зображенню жінки-кріпачки, тяжкому життю народу за часів кріпаччини.

На сцені — маленький Тарасик вів розмову з матусею. Потім з’являлись героїні поем Шевченка — тополя, наймичка, Катерина.

Дівчата виконували пісню «На високій дуже кручі…»

Пізніше,   розмова   пішла   про   народні   звичаї і традиції,   які   згадував і Т. Шевченко, і інші українські письменники у своїх творах.

Учні залюбки інсценують уривки з п’єс «Кайдашева сім’я», «Баба Параска і баба Палажка».

Програма засідання вичерпана. А гордий український дух великого Кобзаря перебуває з учнями . Нехай вогонь його слова запалює в кожній душі Віру , Надію , Любов до рідної землі і свого народу .

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *