Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено декаду виховної роботи в групі № 17 під девізом: «Цей край, де я родилась і живу»  

Spread the love

Класним керівником Оленою Макарчук, майстрами виробничого навчання Ольгою Молодиченко, Ларисою Сидорук Л. В. проведено декаду виховної роботи у групі № 17 на тему: «Цей край, де я родилась і живу».

 Учнівський колектив відвідав заходи до Дня Героїв Небесної Сотні, у міському Палаці культури, де відбулася зустріч із представниками 35-ї сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ». Активісти розповіли про історію створення 35-ї сотні, про участь у Революції Гідності та вплив подій 2014 року на їхнє життя та на життя народу.

Учні мали змогу ознайомитись із фотовиставкою Олександра Тимошенка «Розстріляний Майдан», яка розміщена у арт-галереї «Луцьк». Після зустрічі відбувся перегляд документальної стрічки «Зима у вогні».

В рамках декади відбувся виховний захід в приміщені бібліотеки —  філії  №5 для дорослих на тему: «Небесній сотні жити у віках» — година мужності. Зустріч з автором –виконавцем  власних пісень, волонтером  із псевдо Бард Миколою  Більшевичем. Пісні , які він виконує це:  атовські пісні – для цивільних, лірика – для воїнів.

Проведено виховну годину на тему: «Цей край, де я родилась і живу» протягом якої  учні провели мандрівку рідним краєм, роблячи «зупинки»:  Волинь, Найцікавіші місця Волині, Чи знаєш ти свій рідний край , м. Луцьк,   Гра « Більше чи менше», Учнівські презентації — «Стежинами рідного краю», Моя хатина на карті Волині,  Гостинність нашого крою..

Учні групи відвідали бібліотеку закладу, де Катерина Поварчук ознайомила з виставками літератури на теми: «Волинь – ти перша наша квітка в священному Вкраїнському вінку» та «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…» — присвячену 147-й річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

Учнівська громада разом з майстрами виробничого навчання весело провели час та енергійно відпочили на сучасному ролледромі  «GeneratorCity» у торгово-розважальному центрі ПортCity,  де показали свою майстерність катання на роликах.

На завершення проведення декади, для учнів групи  продемонстровано відеофільму «Сім чудес Волині».

 

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *