Луцький центр професійно-технічної освіти

З м а г а ю т ь с я с и л ь н і ш і

Spread the love

В рамках Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії кравець,  23, 26 березня 2018 року  на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну Луцького  центру професійно-технічної освіти відбувся  І етап конкурсу.  В ньому приймали участь учні випускних груп, які отримали ІV освітньо-кваліфікаційний  розряд.

Конкурс складався з теоретичної та практичної частини. Теоретична частина включала виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Практична частина відповідала вимогам ІV кваліфікаційного розряду та передбачала виготовлення дитячого сарафана 36-го розміру, з напіввовняної тканини, напівприталеного силуету.

Вміння та знання конкурсантів оцінювалися в залежності від часу тривалості виконання завдання, якості виконуваної роботи, володіння сучасним технологічним обладнанням, інструментом, вміння користуватися інструктивно-технологічними картами,  дотримання правил техніки безпеки.

За результатами конкурсу І місце виборола учениця групи № 18 Бегеза Діна, набравши 124,5 бали, ІІ  місце – Лещук Тетяна, учениця групи № 18, її результат 121 бал і ІІІ місце поділили  Склезь Катерина, учениця групи № 13 з результатом 100 балів та Громик Ірина, учениця групи № 19 з результатом 99,5 бала.

 

За рішенням журі, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів з професії кравець Бегеза Діна буде направлена для участі в ІІ етапі (обласного) конкурсу, який проходитиме на базі Луцького центру ПТО в квітні 2018 року.

Педагогічний та учнівський колектив щиро вітають переможців конкурсу, бажають міцного здоров’я,  професійних успіхів та оптимізму.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *