Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбулась декада виховної роботи в групі № 20 на тему : «Весна іде, красу несе»

Spread the love

Класним керівником Тетяною  Макарук спільно з  майстрами виробничого навчання Людмилою Теребенець та Іванною  Волох проведено декаду групи № 20 на тему: «Весна іде, красу несе».

Учнівський колектив підготував привітання  для працівників закладу  до Дня працівників житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення.

В рамках декади в приміщені бібліотеки —  філії  №5 відбулась лірична година,  присвячена всесвітньому Дню поезії на тему: ««Поезія – музика душі»  в рамках якої зустрілись з волинськими поетесами Галиною Терлецькою та Тетяною Бродасюк — авторами сучасної ліричної поезії та пісень. Також учні мали змогу переглянути виставку вишитих ікон Церук Зінаїди Ростиславівни, представлених у приміщенні бібліотеки.

Стали учасниками  відкриття персональної виставки викладача Нетішинської художньої школи Тетяни Погуральської «Спогади Трипілля», під час якої відбувся  майстер – клас з виготовлення прикрас в автентичному стилі за участю автора  у Волинському краєзнавчому музеї

Учнівський колектив із задоволенням відвідав  виставку Волинської писанки «Великдень», яка розгорнута  у Волинському краєзнавчому музеї.

В рамках декади учнівський колектив взяв участь у виставці – конкурсі «Знаю, горджусь, шаную» в номінації «Прапор України», де вибороли перше місце.

На завершення декади в групі пройшла година психолога.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *