Луцький центр професійно-технічної освіти

Вітаємо з перемогою!

Spread the love

18 квітня 2018 року на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну Луцького центру професійно-технічної освіти відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів П(ПТ)О Волинської області з професії кравець.

Учасників конкурсу гостинно зустрів вокальний гурт Луцького центру ПТО, який задав позитивний настрій конкурсантам.

Свої знання та вміння продемонстрували четверо учасників з Луцького центру ПТО, Ковельського центру ПТО, Любомльського професійного ліцею та Володимир-Волинського ВПУ.

Конкурс складався із двох турів: теоретичного і практичного.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань із предметів: «Основи конструювання», «Технологія виготовлення одягу»,  «Матеріалознавство»,  «Обладнання»,  «Охорона праці», та  включав в себе виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Практичний тур  заключався  у виготовленні дитячого сарафана 36-го розміру з напіввовняної тканини, що відповідає вимогам ІV (четвертого) кваліфікаційного розряду.

Професійність роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі, яке очолила Оксана Трикуш  —  директор ательє «Чотири сезони».

Переможцем конкурсу стала учениця групи № 18 Бегеза Діна (майстер в/н Горщар О.П.) Луцького центру ПТО, яка була нагороджена Дипломом І ступеня.

Від щирого серця педагогічний та учнівський колектив вітають Діну з перемогою та бажають творчих успіхів, натхнення та достойно представити наш заклад та Волинську область на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності, який відбудеться в червні 2018 року в м. Тернополі.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *