Луцький центр професійно-технічної освіти

День цивільного захисту

Spread the love

Щоб навчити учнів діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій в Луцькому центрі ПТО 25 квітня 2018 року відбувся День цивільного захисту.

Під час проведення Дня цивільного захисту член комісії  з цивільного захисту Олена Шендюх  проінформувала присутніх про стан цивільного захисту  в місті та області та звернула увагу на 32-у річницю Чорнобильської катастрофи.

Начальник штабу ЦЗ  Микола Оніщук ознайомив учнів та всіх працівників закладу з порядком виконання заходів та дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з терористичним актом. Сергій Чеб представив засоби індивідуального захисту та практичне їх застосування. Роман Марчук продемонстрував практичне використання вогнегасника та розповів про правила поведінки з ним.

Під керівництвом викладача предмета «Основи медико-санітарної підготовки» Фениної Л. В. учні груп № 11 практично показали  методи накладання пов’язок при різних ушкодженнях тіла людини.

Важливим етапом була евакуація всього колективу закладу НВК «Молодіжна мода», гуртожитку, головного корпусу, де учні і педагоги продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Учнівський та педагогічний колективи закладу  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *