Луцький центр професійно-технічної освіти

Засідання Центру професійного зростання

Spread the love

24 квітня 2018р року в навчальному корпусі відбулося засідання Центру професійного зростання спільно з представниками Пенсійного фонду.

Перед аудиторією виступила начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Данилівна Волдинер.

Ольга Данилівна розповіла про проведення пенсійної реформи в Україні, адже вона стосується усіх без винятку: і тих, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, і тих, хто ще навіть не думає про нього. Головною метою пенсійної реформи, наголосила Ольга Данилівна, є відновлення справедливості при визначенні пенсійних виплат – і сьогод­ні, і на майбутнє. Основна ідея – проста: якщо людина чесно працювала все жит­тя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію. Використання сучасних інформаційних і управлінських технологій, єдиних стандартів якості обслуговування громадян мають зробити надання послуг українцям зручним і ефективним.

Сьогодні ще учні, а взавтра — кваліфіковані  робітники з цікавістю слухали розповідь, задаючи різного роду питання  про пенсійне страхування.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *