Луцький центр професійно-технічної освіти

 Призери обласного конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «З Україною в серці»

Spread the love

      Учні Луцького центру ПТО з професії вишивальник взяли участь в обласному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва серед школярів та студентської молоді «З Україною в серці», який відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», народного депутата України Ірини Констанкевич, Союзу Українок Америки.

Цюрик Надія, Юхимець Катерина представляли свої роботи у номінації вишивка та ткацтво у двох вікових групах та посіли відповідно друге та третє призові місця з традиційної вишивки серед 11 видів декоративно-прикладного мистецтва, відзначені дипломами та цінними подарунками.

Згодом їхні роботи відправляться в Сполучені Штати Америки.

Учасниці, представивши домашні конкурсні роботи, пройшли відбір на першому етапі, виконали творчі роботи з вишивки під керівництвом члена журі, члена НСМНМУ, майстра народної творчості, заступника директора з наукової роботи Волинської ДСГДС Оксани Пузнякв присутності інших членів журі.

Щиро вітаємо Цюрик Надію,  Юхимець Катерину та їх наставника майстра виробничого навчання Оксану Томороксу за створення неповторних виробів, збереження та розвиток поліської вишивки і орнаментики, популяризацію професії вишивальник.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *