Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбулось засідання вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» на тему: «Чорнобиль – це набат і біль»

Spread the love

На передодні  32 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, яка ввійшла в історію, в усі хронічки людства як невигойна рана на тілі України відбулось засідання вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» на тему: «Чорнобиль – це набат і біль» в приміщенні Луцької бібліотеки філії № 5.

В засіданні взяв участь   учасник ліквідації аварії на ЧАЕС   Лучко Анатолій Петрович, який розповів про те, що в даний час на Волині проживає 138628 осіб чорнобильців і  ще зараз болючою раною на тлі планети ятрить Чорнобиль.  Спустошені села та міста, загиблі ліквідатори, скалічені долі, зранене довкілля, десятки тисяч хворих. Немає, мабуть, в Україні такого місця, яке не було б пов`язане з Чорнобилем.  Нікого не залишили байдужим  спогади про те, що  комусь довелося  стати в ряд тих, хто ліквідовував наслідки аварії, комусь – рятувати життя і здоров`я потерпілих, інші допомагали і матеріально, і морально.

Серце стискається від болю, коли прочитала свої вірші  про Чорнобиль волинська поетеса,  член Національної Спілки письменників України Тетяна Яков`юк   та слухач літературно-мистецької студії «Зорі над Стиром» Володимир Ткачук.

Спільно переглянули книжкову виставку «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс».

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *