Луцький центр професійно-технічної освіти

Обмін досвідом майстрів перукарського профілю

Spread the love

 

На базі навчальної перукарні  НВК «Молодіжна мода» відбулися  відкриті уроки професійно-практичної підготовки.

Свою майстерність демонстрували  Марина Деркач  і Тетяна Бернацька,  запропонувавши присутнім  урок  майстер-клас на тему: «Створення  весільного образу».

Майстри доповнювали один одного,  демонструючи  паралельне виконання зачісок і макіяжу. Запропонований матеріал відповідав  вимогам програми, його об’єм був достатнім. Прослідковувалася чітка відповідність між теоретичним матеріалом  і практичною частиною уроку. Учні свідомо і активно використовували свої знання і вміння, коментуючи дії майстрів, відповідаючи на їх запитання.

Вдало використовувався мультимедійний супровід.

Така форма роботи, наближена до реальних умов  салону,  надзвичайно сподобалася учням та педагогам.

«Прийоми виконання простих елементів зачіски, їх оформлення в зачіску» —  такою була тема відкритого уроку, який провела Оксана Новікова, майстер виробничого навчання.  Під час повторення та вивчення матеріалу  були  використані  проблемні  ситуації,  продумано оцінювання учнів. Вдало продемонстрована мультимедійна презентація «Елементи сучасної зачіски».       Практичний показ  елементів плетіння  майстер виконала,  використовуючи  професійні манекени. Учні зуміли  відтворити запропоновані  прийоми роботи.

 

Педагоги не тільки показали свою  майстерність, але щиро, відверто поділилися своїм досвідом. На  уроках панувала дружня робоча атмосфера. Від цього уроки були не тільки ефективними та результативними, але й затишними.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *