Луцький центр професійно-технічної освіти

Заключна конференція проекту «Досвід Естонії – на підтримку реформам професійної освіти в Україні, Волинська область»

Spread the love

22 травня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася Заключна конференція проекту «Досвід Естонії – на підтримку реформам професійної освіти в Україні, Волинська область», що фінансується Міністерством закордонних справ Естонії.

Протягом двох років Фонд Innove співпрацював з Волинською обласною державною адміністрацією з питань розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти області.

Для реалізації проекту було залучено 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України та 5 професійних навчальних закладів Естонії, які пілотували нові підходи до управління закладами освіти, розроблення освітніх програм на основі результатів навчання.

Луцький центр ПТО, ввійшовши в 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, які переймали досвід естонських колег, презентував свої результати проекту.

Після отриманої можливості наших педагогічних працівників відвідати Естонію, зокрема Іда-Вірумааський центр професійної освіти, ознайомившись з їх досвідом професійної освіти та навчання  ми переконалися, що вибрали  правильний шлях розвитку закладу.

Щиро дякуємо своїм колегам з Естонії і надіємося на подальшу співпрацю.

 

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *