Луцький центр професійно-технічної освіти

СВЯТО ПРОФЕСІЙ

Spread the love

Учнівський та педагогічний колектив Луцького центру ПТО  взяли участь у щорічному святі професійно-технічної освіти, який відбувся 30 травня 2018 року на Театральному майдані міста.    

Усіх присутніх та учасників свята привітали голова Волинської обласної держадміністрації Олександр Савченко, голова Волиньради  Ігор Палиця, нардеп Ірина Констанкевич, начальник обласного управління освіти, науки та молоді Волинської обласної держадміністрації Людмила Плахотна.

Лучанам та гостям міста заклад представив широкий асортимент швейних, трикотажних  виробів, виготовлених учнями та їх майстрами.

Колекцією жіночих демісезонних пальт,  декорованих вишивкою і мереживом, чоловічим та жіночим ансамблем одягу «Шкільний вальс» свою роботу презентував «Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну  Луцького центру ПТО». Увагу відвідувачів  привертали створений образ «Пані з парасолькою» та сформовані методом макетування  сукні для урочистостей.

Майстри та учні перукарського профілю віртуозно провели майстер-клас з виконання святкового макіяжу,  повсякденної зачіски.

За підготовку кваліфікованих робітників та активну участь у святі Луцький центр ПТО нагороджено грамотою управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та цінним подарунком.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *