Луцький центр професійно-технічної освіти

Перші паростки професійного зростання

Spread the love

18 червня  2018  року відбулося спільне засідання методичних комісій закладу на якому про  участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед учнів закладів  професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Кравець»  звітували  Діана Бегеза,  учениця гр. № 18, переможниця ІІ (обласного) етапу та  Оксана Горщар, майстер в/н.

Учасників Конкурсу вітали Юрій Юрик – заступник голови обласної ради, Ольга Хома – начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, Ольга Похиляк – начальник управління освіти і науки м. Тернополя, Леся Гордійчук – директор НМЦ ПТО у Тернопільській області. З побажаннями плідної роботи до учасників зверталися Ольга Богданович, методист вищої категорії відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Галина Ольбрехт – голова журі Конкурсу, головний інженер ТДВ «Галія» та директор училища Галина Грушко.

Претендентами на перемогу були 23 учасники.  Конкурс проводився у два тури  — теоретичний та практичний.  Діана Бегеза  показала  достойний результат  — міцні знання з професійно-теоретичної підготовки ( 21,5 балів із 30 балів) і вміння з виробничого навчання (87,8 балів із 100 балів) та була нагороджена дипломом учасника.

Учні та педагоги закладу вітають Діану Бегезу,  її майстра  — Оксану Горщар  із успіхом  та бажають подальшого професійного і творчого зростання.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *