Луцький центр професійно-технічної освіти

Визначено нові пріоритетні завдання роботи закладу

Spread the love

30 серпня 2018 року  відбулося засідання педагогічної ради на якому обговорювалися та вирішувалися  нагальні питання  організації 2018 — 2019 навчального року.

Директор Ольга Завацька  проаналізувала   результати роботи Луцького центру ПТО за минулий навчальний рік, та визначила нові пріоритетні завдання діяльності педагогічного колективу.

Заступник директора з НВР Олена Шендюх у своєму виступі звернула увагу на підсумки  навчальних досягнень учнів перехідного контингенту,  результати ДКА та працевлаштування випускників. Окреслила завдання щодо впровадження в новому навчальному році СП(ПТ)О, зауважила, що група з професії перукар навчатиметься за стандартами, розробленими за естонською методологією в рамках міжнародного проекту «Досвід Естонії на підтримку реформ професійної освіти України, Волинська область».

Основні напрями та завдання виховної роботи на новий навчальний рік   визначила заступник директора з навчально-виховної роботи  Ганна Кудрик. Виступ супроводжувався  мультимедійною презентацією.

Методист Руслана Мотовільська презентувала найпомітніші та найважливіші події, що відбулися  в Луцькому центрі ПТО у 2017 – 2018 н. р. та визначила завдання методичної служби закладу на найближчу перспективу.

За результатами педагогічної ради  було затверджено рішення щодо напрямків роботи  Луцького центру ПТО у   2018 – 2019 навчальному році.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *