Луцький центр професійно-технічної освіти

Старт нового навчального року

Spread the love

Луцький центр професійно-технічної освіти традиційно розпочав навчальний рік вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.

День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надії. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг нашого навчального закладу. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками, продовжуючи сімейні традиції та династії. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує з любов’ю.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди відкриває нові, осяйні і часто нелегкі дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для новоприйнятих здобувачів освіти, які  вперше ступлять на незвіданий шлях. Тому, щоб цей шлях був легким, вони спільно з класними керівниками випустили в небо кульки зі своїми мріями.

Не менш важливим він буде для майбутніх випускників, яким доведеться закріпитись на першому робочому місці.

Зі словами привітань до усіх присутніх звернулись директор закладу Ольга Завацька, яка вручила успішним здобувачам освіти грамоти різних ступенів, класний  керівник Тетяна Макарук — побажала вдалого початку навчального року.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *