Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено тематичні заходи «Зупинемо булінг разом»

Spread the love

З метою впровадження освіти у сфері прав людини у систему формальної освіти, формування у здобувачів освітніх послуг навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, в закладі проведено Тиждень протидії булінгу.

Заступник директора Ганна Кудрик провела інструктивну нараду з класними керівниками де обговорили основні напрямки роботи проведення Тижня.

12 вересня відбувся лекторій представником Луцького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольгою Кудрицькою на тему: «Зупинемо білінг разом» під час якого з’ясували, які є види булінгу, як діяти у ситуаціях коли стали свідками булінгу. Ознайомила з соціальною структурою боулінгу, типовими рисами учнів, схильних ставати булерами.

Ініціативу «СтопБулінг» підтримали керівник фізичного виховання Наталка Колесник, викладач Наталка Костюк та керівник штабу ЦО Микола Оніщук, які провели «Веселі старти» між групами кравецького та перукарського профілю під гаслом «Ми за здоровий спосіб життя».

Викладач «Основ трудового законодавства» Світлана Булавіна провела годину спілкування на тему: «Булити не круто» в ході якої здобувачам освіти радила:

— розвивати себе, бути сильними особистостями, адже таким людям  немає потреби самостверджуватися за рахунок іншого.

— більше  спілкуватися з батьками, незважаючи на їхню зайнятість. Тато чи мама – найближчі люди, які  вислухають, підтримають, порадять та допоможуть у  будь якій ситуації.

— не замикатися, а говорити про свої проблеми.

Отримати більше інформації можна за номером гарячої лінії Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 (цілодобово і безкоштовно в межах України)

Зупинемо булінг разом!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *