Луцький центр професійно-технічної освіти

Засідання обласної секції педагогічних працівників легкої промисловості

Spread the love

25 вересня  2018 року на базі  «Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Луцького центру ПТО відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників легкої промисловості». Обговорювалася тема: «Оновлення змісту освіти шляхом впровадження, апробації та розробки  проектів стандартів професійної (професійно-технічної) освіти з робітничих професій заснованих на модульно-компетентісній основі».

В роботі секції взяли участь педагогічні працівники навчальних закладів області, які готують робітників за професіями   швейного профілю.

Гостей радо вітали  учасники вокальної групи «Диводзвін» Луцького центру ПТО (керівник — Любов Панасюк).

Роботу секції  розпочала її керівник  Ольга Іванюк, методист НМЦ ПТО, яка детально зупинилась на позитивному досвіді та проблемах впровадження  у навчальний процес  ЗП(ПТ)О дуальної форми навчання, сучасних  виробничих технологій. Досвідом із запровадження елементів дуальної форми навчання поділились колеги з  Володимир-Волинського ВПУ, ДНЗ «Ковельський центр ПТО», Луцького центру ПТО, які вже мають певні  напрацювання.

Учасники секції  відвідали та обговорили відкритий урок Ольги Грицюк , викладача  Луцького центру ПТО  з предмета «Матеріалознавство», на якому педагог  продемонструвала використання інформаційних технологій, індивідуальну роботу учнів та  їх роботу в парах, групах. Присутні зауважили на  доцільності використання такої форми роботи на уроці  та рекомендували   методичну розробку з даної теми у практичній діяльності.

Оксана Горщар,  майстер виробничого навчання  ІІ категорії Луцького центру ПТО презентувала  свій  досвід  роботи з впровадження сучасних  виробничих технологій, роботи з обдарованими учнями, які є  учасниками та переможцями обласних, Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності з професії кравець.

Майстер-клас на тему: «Моделювання  сукні зі складною драпіровкою на пілочці» на базі «Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну» провели Мирослава Біліч та Вікторія Мартинюк, майстри виробничого навчання   Луцького центру ПТО.  Для кожного учасника майстер-класу були підготовані папки з відповідними інструкційно-технологічними   картами та зразками.

В рамках проведення секції також  був проведений практикум зі  складання освітніх програм для навчання за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти з робітничих професій заснованих на модульно-компетентісній основі.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *