Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено огляд-конкурс творчих колективів художньої самодіяльності серед учнів I курсу «Диводзвін – 2018»

Spread the love

З метою піднесення рівня патріотичного виховання засобами мистецтва, формування національної творчої еліти, виявлення і подальшого розвитку обдарованих дітей в галузі музичного, танцювального, літературного, образотворчого, прикладних видів мистецтва та залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті навчального закладу, 21 вересня 2018 року відбувся огляд-конкурс творчих колективів художньої самодіяльності серед учнів I курсу «Диводзвін – 2018».

У програмі огляду-конкурсу бути представлені наступні жанри:

  • вокальний
  • танцювальний
  • літературно-мистецький жанр (художнє читання)

Як відзначило компетентне журі конкурсу переважна більшість навчальних груп під керівництвом класних керівників, кураторів відповідально підготувались до участі в конкурсі.

Вагому особисту допомогу в організації і проведенні, доборі репертуару, належному представлення номерів від кожної навчальної групи надали: керівник фольклорно-етнографічного гурту «Жива вода» Любов Панасюк, вокального гуртка Сергій Шуляк.

Додатковими номерами конкурсу були два танці, виконані учнем групи № 8 Андрієм Мельником та його друзями: Валіком Новосадом, Міланою Новосад та Танею Стрекіца. Глядачі підтримали бурхливими оплесками виступ, що свідчить про те, що дебют на святі був успішним!!

За рішенням журі визначені переможці огляду-конкурсу «Диводзвін -2018»:

Гран – прі — учнівський колектив гр. № 11 (номінація танці), (куратор Павук І.В.).

В номінації вокальний жанр:

I місце — учнівський колектив гр. №21 (куратор Макарук Т.Д.)

II місце — учнівський колектив гр. №9 (куратор Новікова О.В.)

II місце — учнівський колектив гр. №19 (куратор Никитюк А.Й.)

IІI місце — учнівський колектив гр. №16 (куратор Демидович І.Р.)

В номінації вокальний ансамбль:

I місце — учнівський колектив гр. № 4 (класний керівник Никитюк А.Й.)

II місце — учнівський колектив гр. № 10 (куратор Деркач М.В.)

IІI місце — учнівський колектив гр. № 15 (куратор Новікова О.В.)

В номінації літературно-мистецький жанр (художнє читання):

I місце — учнівський колектив гр. №10 (куратор Деркач М.В.)

II місце — учнівський колектив гр. №9 (куратор Новікова О.В.)

ІІ місце ­-  учнівський колектив гр. №15 (куратор Новікова О.В.)

IІI місце — учнівський колектив гр. №19 (куратор Никитюк А.Й.)

IІI місце — учнівський колектив гр. №21 (куратор Макарук Т.Д.)

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *