Луцький центр професійно-технічної освіти

Посвята першокурсників

Spread the love

28 вересня 2018 року у Луцькому центру професійно-технічної освіти відбулась хвилююча церемонія Посвяти першокурсників.

Учнівську  родину поповнило понад 270 осіб, які склали урочисту обіцянку присвятити своє життя благородній справі – творити красу, берегти та примножувати кращі традиції закладу, бути гідними почесного звання учня Луцького центру ПТО.

З цього дня для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху на професійній ниві і, звичайно, стати людиною з великої літери.

Таке свято молодості, романтики, прагнення жити і творити відбувається щороку.

За давнім звичаєм української землі, добру справу розпочали з благословення матері Берегині, порадниці, директора закладу Завацької Ольги Євгеніївни , яка привітала учнівську молодь зі Посвятою, побажала миру в країні й в кожній родині, щоб гарно навчалися, зростали гідними фахівцями своєї справи.  Ольга Євгеніївна висловила впевненість у тому, що вступ до закладу – це гарний старт у самостійне майбутнє, з якого починається нелегкий шлях пізнання світу й самореалізації, який є першим кроком у доросле життя.

Піднесена атмосфера панувала під час проголошення «Урочистої обіцянки учня закладу», яку проголошували старости груп. Голова учнівського самоврядування Любов Муж вручили першокурсникам символічний «Учнівський квиток».

Під час урочистостей молоді таланти закладу дарували прекрасний показ моделей одягу, перші зачіски та чудові пісні .

Тож, дорогі першокурсники, оволодівайте знаннями, щоб творити гідне майбутнє. Нехай Вам щастить, молоде покоління учнівської громади Луцького центру ПТО!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *