Луцький центр професійно-технічної освіти

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти

Spread the love

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання.

Так,  4 жовтня 2018 року у закладі відбулись урочистості та святкова імпреза, на яких вшановували педагогів.

Педагогічних працівників привітала директор Ольга Завацька, яка висловила слова подяки педагогам, вихователям,  талановитим новаторам і ветеранам праці – усьому колективу, за їх творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, турботу про молоде покоління і безкорисливе добро, яке вони віддають дітям.

Указом президента України Петра Порошенка № 300/2018 від 3 жовтня 2018 року присвоєно почесне звання Заслужений працівник освіти України Ользі Завацькій, яку вітало учнівське самоврядування закладу та педагогічний колектив.

Відповідно до наказу, за багаторічну сумлінну і плідну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти, нагороджені грамотами деякі працівники закладу.

Зі словами привітань від профспілкового комітету закладу виступив гурт «Терлиця». До віншувань долучилась вокальна група «Диводзвін».

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *