Луцький центр професійно-технічної освіти

Відкриття унікальної Лабораторії швейної індустрії

Spread the love

Делегація Луцького центру ПТО на чолі з старшим майстром Оленою Срібною та керівником Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну Оленою Панченко відвідали відкриття унікальної на Волині та третьої в Україні Лабораторії швейної індустрії на базі Луцького національного технічного університету.

Облаштування лабораторії відбулося за сприяння офіційного дистриб’ютора провідних торгових марок постачальників швейного обладнання в Україні, компанії «Softorg».

Луцький центр ПТО вже кілька років співпрацює з цією компанією. Кілька років назад придбали новітнє технологічне обладнання для Навчально-практичного центру. Компанією були надані клейові та прикладні матеріали для апробації при виготовленні швейних виробів різного призначення.

На офіційній презентації були присутні поважні гості, зокрема, Президент-Голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, директор компанії «Softorg» Олександр Звєрєв, заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук, заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Олександр Ткачук, а також керівники та спеціалісти провідних компаній у галузі легкої промисловості Волині, таких як «Едельвіка», «Тигрес», «Жасмін», «Котон», «Фабрика моди «Лілус»»,  «Елен груп», «Мігліорі» та ін.

Президент-Голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт,  зауважила, що Волинь стала третім регіоном, де відбулося відкриття подібної швейної лабораторії.

В свою чергу, заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук запевнив, що проект матиме цілковиту підтримку від органів обласної влади, адже від напряму стосується розвитку економіки не лише регіону, але й держави в цілому.

Директор компанії «Softorg» Олександр Звєрєв зауважив, що реалізація подібних проектів — це маленький вклад підприємців, яким не байдуже питання розвитку галузі, в якій вони працюють, тим більше, це ще одна можливість повернути українців з-закордону.

На завершення зустрічі, ректор Луцького НТУ Петро Савчук та директор «Softorg» Олександр Звєрєв підписали угоду про довготермінову співпрацю, а потім урочисто відкрили сучасну швейну лабораторію.

Присутні мали змогу ознайомитися з сучасним швейним обладнанням з програмним управлінням та каталогами продукції, яку пропонує компанія «Softorg».

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *